TOP5 Nano AntiCovid Cerf. 99,9% respirátor RespiPro Carbon - 3ks

Kód: KO5565
€9,10 €3,03 / 1 ks
Skladom (2506 ks)

Jediný respirátor s antiCovid certifikátom a filtráciou 99,9 % vrátane aktívneho uhlia proti pachom

Antivírusový nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon zaisťuje vďaka nanovlákenné membráne 99,9% záchyt všetkých vírusov, baktérií, prachu, smogu, peľu a alergénov. Vrstva aktívneho uhlia - carbonu eliminuje pachy. Respirátor má unikátny anatomický tvar, vďaka ktorému perfektne padne na tvár a nedochádza tak k nežiaducemu podsávaniu vzduchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odporúčame za firmu Mobler.
Jediný respirátor cez ktorý sa dýcha vďaka nano membráne najlepšie z dostupných respirátorov a hlavne po niekoľkých hodinách nedochádza k rapídnemu zníženiu účinnosti ako u klasických respirátorov, ktoré do 4h zvlhnú a ich elektrostatický výboj nepriťahuje vírusy. Účinnosť tohto respirátorov je po FFP3 3M druhý najvyšší aký sme mali možnosť predávať voči vírusu Covid19.

Certifikáty na stiahnutie tu ...

TOP5
Takto označené produkty sú premerané našou spolupracujúcou laboratóriou a potvrdzujú deklarované filtrácie. Okrem iného tento respirátor ako jediný získal certifikáciu antiCovid, ktorá potvrdzuje 99,99% filtráciu voči vírusu Covid19.
Poznámka: tento respirátor sa vyznačuje bezkonkurenčným pohodlím s min. odporom, tzn. ľudovo povedané, cez tento respirátor sa najlepšie dýcha, pre osobné použitie sa môže nosiť opakovane (doporučujeme dezinfikovať RespiClean)

Antivírusový nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon neutralizujúce pachy

Vďaka svojim prvotriednym vlastnostiam poskytne RespiPro Carbon profesionálnym pracovníkom, ako sú zdravotníci, záchranári či policajti, pocit istoty. Tento všestranný nano respirátor však nájde využitie aj v bežnom živote. Kvalitné nanovlákna zaisťujú ochranu nielen pred škodlivými patogénmi, ale nositeľa chráni aj proti zápachom. To všetko so zachovaním neobvyklé priedušnosti.

RespiPro Carbon zachytáva 99,9 % vírusov, baktérií, smogu, prachu, peľov a ďalších patogénov, ale tiež eliminuje zápachy.

RespiPro Carbon je certifikovaná ako respirátor triedy FFP2 Spĺňa štandardy EN 149: 2001 A1: 2009, GB2626 / 2006 a KN95.

Unikátny ergonomický tvar bezchybne padne na každú tvár. Nosový klip zaručuje, že sa vzduch nenasáva pod masku nežiaducimi cestami.

Na tvári masku drží dvojica gumičiek (pre lepšie prispôsobenie využite plastovú sponu na zopnutie gumičiek za hlavou).

Ideálna voľba pre profesionálov v povolaniach, ktorý kladú dôraz na bezpečnosť, ako sú zdravotníci, záchranári, hasiči, vojaci či policajti.

Ako antivírusový respirátor FFP2 RespiPro Carbon funguje?

Respirátor obsahuje nanovlákennou membránu RESPILON®, ktorá sa skladá z extrémne hustej siete vlákien. Tieto vlákna bránia priechodu aj tých najmenších pevných aj kvapalných častíc. Navyše funguje v oboch smeroch, takže chráni nielen vás, ale aj vaše okolie.

Proti čomu vás respirátor FFP2 ochráni?

vírusy

baktérie

prach

plesne

smog

peľ

roztoče

Navyše vrstva aktívneho uhlia spoľahlivo zachytáva pachy.

Ako dlho môžem používať jeden nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon?

Že nastal čas vymeniť respirátor za nový, spoznáte jednoducho. Farba respirátora sa zmení, napríklad sa zafarbí zachyteným peľom dožlta. V prípade, že používate respirátor ako ochranu proti vírusom a baktériám, napríklad v čase chrípkovej epidémie, odporúčame respirátor dezinfikovať našou dezinfekciou na nanovlákenné respirátory RespiClean

Dôležité upozornenie: tento produkt nie je vhodný pre deti pod 2,5 rokov veku. Ak používajú produkt deti, tak vždy pod dohľadom rodičov.

Dodatočné parametre

Kategória: Respirátory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Určení: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
6x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
HH Avatar autora | 15.2.2021
Respirátor doporučujem, som spokojná.
5
AF Avatar autora | 8.2.2021
Veľmi som s produktom spokojná!! Budem objednávať opäť! Doporučujem produkt ostatným zákazníkom!
5
Avatar autora | 8.2.2021
vyhovuje- som spokojná
5
JR Avatar autora | 8.2.2021
Pre ženy je dobrý ale pre chlapov je gumička krátka.
3
MG Avatar autora | 8.2.2021
Respirátor je pomerne malý. Ťažko sa dýcha. Okuliare sa rosia.
5
EG Avatar autora | 28.1.2021
Super ????
5
FL Avatar autora | 4.1.2021
Ok