Kontakt pre veľkoobchodnú spoluprácu: +420 606 618 281
Slovenské firmy (platitelia) nakupujú bez DPH.

A-Z TRADERS Rozvádzač R-FVE-A2

Kód: R-FVE-A2
€565,80 / ks €467,60 bez DPH
Skladom

Rozvádzač AC+DC s certifikáciou IP65 sú navrhnuté pre montáž na stenu a slúžia na obsluhu trojfázovej fotovoltaickej elektrárne v kombinácii s prepínačom, obvykle sa jedná o striedač GoodWe 4 až 10K-ET.

Detailné informácie

Podrobný popis

AC+DC rozvádzače s certifikáciou IP65 sú určené pre montáž na stenu a slúžia na obsluhu trojfázovej fotovoltaickej elektrárne v spojení s prepínačom, obvykle sa jedná o striedač GoodWe 4 až 10K-ET.

Ich výhodou je možnosť ručného prechodu medzi sieťou a zálohou. Pri výpadku elektrickej energie je dôležité kontrolovať zaťaženie, aby nedošlo k preťaženiu po prepnutí prepínača, ktorý automaticky prepne na zálohu a zaisťuje napájanie celého domu.

Veľkou výhodou je minimálny zásah do rozvádzača zákazníka – Smartmeter (meranie striedača), spoločné rozpadové miesto a všetko istenie sú súčasťou tohto rozvádzača. Stačí teda vytvoriť prepojenie medzi hlavným rozvádzačom a umiestnením technológie.

Poznámka: Smartmeter nie je súčasťou dodávky A-Z TRADERS s.r.o. Pokiaľ zákazník dodá Smartmetery, sme schopní ich do rozvádzačov osadiť.

V rozvádzači je tiež pripravené krízové odpojenie striedača HDO (N0%). Rozvádzač R-FVE-B1 je navrhnutý s hlavným ističom v stĺpiku s maximálnym prúdom 40 A. Rozvádzač R-FVE-A1 (A2) obsahuje tiež DC poistkové vypínače a zvodiče prepätia (A1 jeden pre jeden reťazec, A2 pre dva reťazce). Pri prepnutí medzi napájaním dochádza k miernemu časovému oneskoreniu (prepnutiu stýkačov), pretože nejde o bezvýpadkové riešenie zálohy.


Dokumenty


Dodatočné parametre

Kategória: Rozvádzač pre fotovoltaiku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: