Kontakt pre veľkoobchodnú spoluprácu: +420 606 618 281
Slovenské firmy (platitelia) nakupujú bez DPH.

Parapetné klimatizácie

Parapetná klimatizácia - inštalujú sa tam, kde nie je možnosť inštalácie ostatných jednotiek tzn. v podkroví, miestnostiach so šikmou strechou a vo výklenkoch pod oknami, na podlahe.

Najpredávanejšie

srk zs zsx set
 
od €1 177,60
(od €973,22 bez DPH)
console1
Set parapetnej klimatizácie KAISAI CONSOLE
Skladom u dodávateľa
Kód: 265869/3-5
 
od €1 021,33
(od €844,07 bez DPH)
2 položiek celkom
srk zs zsx set
od €973,22 bez DPH
od €1 177,60 / ks
Kód: 311946/SRF
console1
od €844,07 bez DPH
od €1 021,33 / ks
Kód: 265869/3-5

Parapetná klimatizácia – univerzálne riešenie pre domácnosť i kanceláriu

Parapetná klimatizácia KAISAI sú kombináciou moderného dizajnu a funkčnosti, umožňujúcej pohodlné chladenie v miestnostiach, kde nie je možné inštalovať nástennú klimatizáciu. Vnútornú jednotku konzoly je možné inštalovať priamo na podlahu, čo umožňuje efektívne využitie priestoru – zvlášť keď musíme počítať s každým drahocenným metrom štvorcovým alebo počítať s nezvyklým usporiadaním interiéru. Zariadenie sa perfektne hodí do podkrovia, budov so šikmou strechou a do okenných výklenkov.

Parapetné klimatizácie dostupné na trhu sú skutočné multitaskery. Nielenže chladia, ale vďaka použitiu inovatívnej technológie dokážu interiér aj vyhrievať.

Ako funguje parapetná klimatizácia?

Parapetná klimatizácia funguje na báze chladiva – látky, ktorá vďaka svojim vlastnostiam umožňuje prenos tepla z jedného miesta na druhé. Naviac nastavením uhla žalúzií zariadenie efektívne rozvádza vzduch po celom interiéri.< span> Tým sa zabráni vytváraniu prúdu vzduchu, ktorý môže prispievať k prechladnutiu medzi členmi domácnosti a užívateľmi izieb.

Moderné parapetné klimatizácie KAISAI sú vybavené časovačmi, vďaka ktorým sú takmer úplne bezúdržbové. Na to má vplyv aj samočistenie výparníka. Naviac je prevádzka týchto zariadení extrémne tichý, vďaka čomu sú perfektným doplnkom ako do obývacej izby alebo kuchyne, tak aj do detskej izby.

Montáž a servis parapetných klimatizácií

Aj keď je inštalácia parapetnej klimatizácie rýchla a jednoduchá, je lepšie túto povinnosť zveriť profesionálom. Príprava a inštalácia v súlade s pokynmi výrobcu zaistí efektívnu prevádzku a umožní vám zachovať právo na záruku.

Udržiavanie klimatizácie v čistote sa okrem pravidelných kontrol prejaví aj na jej dlhodobom používaní. Vďaka tomu bude bezchybne fungovať, zaistí úspory a najlepšiu kvalitu chladenia i vykurovania.