Kontakt pre veľkoobchodnú spoluprácu: +420 606 618 281
Slovenské firmy (platitelia) nakupujú bez DPH.

Mobilná klimatizácia KAISAI KPPD-12HRG29 3,5kW

Kód: KL0056
€505,76 / ks €417,98 bez DPH
Skladom u dodávateľa dostupnosť 7 dní

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

na adrese: info@mobler.cz alebo na telefónnom čísle +420 733 200 815

Všetky klimatizácie dodávame na paletách,

aby sme zabránili prípadnému poškodeniu počas prepravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

KAISAI KPPD

Prenosná klimatizácia KAISAI KPPD 3,5 kW so zabudovaným tepelným čerpadlom je ideálnym mobilným riešením pre miestnosti s nízkou a strednou tepelnou záťažou. Bude výbornou voľbou pre malé byty alebo domy, ale aj tam, kde nie je možné použiť stacionárnu klimatizáciu. ako napríklad v historických alebo pamiatkových budovách. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá - je pripravený na prevádzku po vybalení z krabice. Zvládne chladiť alebo vykurovať miestnosti s plochou do 23 m2.

Osobitnou výhodou je jej mobilita - kedykoľvek potrebujete zmeniť umiestnenie klimatizácie, môžete ju ľahko premiestniť, aby chladila na novom mieste. Pomáhajú tomu odolné kolieska, ktoré sú namontované na základni jednotky. Vďaka nim nebude hmotnosť jednotky - 34 kg - prekážkou pri jej premiestňovaní na akékoľvek miesto v dome.

Táto funkčná prenosná klimatizácia s automatickou žalúziovou prevádzkou a odparovaním kondenzátu je vybavená ďalšími modulmi: má časovač , ktorý umožňujenaplánovať jej pracovný čas. Udržiavaniečistého a dostatočne zvlhčeného vzduchu uľahčujú funkcie odvlhčovania a vetrania, zatiaľ čo pohodlné diaľkové ovládanie a prehľadný LED displej informujúci o aktuálnej teplote a zvolených prevádzkových možnostiach uľahčujúobsluhu. Okrem toho sa prenosná klimatizácia KAISAI KPPD vyznačuje energetickou triedou A+ , čo znamená, žejej spotreba je veľmi nízka. To umožní skutočné úspory a zníži negatívny vplyv na životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Mobilné klimatizácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 34 kg
Energetická trieda: A+
Chladiaci výkon: 3,5kW
Chladivo: R290
Ovládanie: LED displej
Typ: Mobilný
Výrobca: Kaisai
Výška: 76cm
Odporúčané pre priestor: 34 m²
šírka: 46cm
hĺbka: 39cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: