Modul Wifi pro nástěnné klimatizace

Kód: KL0054
Novinka Tip
€46,77 –36 %
wiifif
€46,77 –36 % €29,74 €24,58 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

WiFi modul je štandardne pridaný do všetkých modelov nástenných klimatizácií KAISAI.

Vďaka aplikácii môže používateľ ovládať zariadenie prostredníctvom aplikácie nainštalovanej v tablete alebo smartfóne, a to aj mimo domu alebo kancelárie.

Pomocou WiFi môže používateľ zariadenie zapnúť alebo vypnúť a meniť teplotu a vybrané prevádzkové funkcie prakticky z ktoréhokoľvek miesta na svete, kde je k dispozícii internet.

Ovládanie cez Wi-Fi umožňuje šetriť elektrickú energiu a zvýšiť komfort používania.

Keď sa vrátite z práce, môžete klimatizáciu aktivovať chvíľu pred príchodom k dverám, aby sa dosiahla správna teplota; jednotka tak nemusí pracovať počas vašej neprítomnosti.

Modul WIFI je umiestnený v špeciálnom porte pod predným panelom vnútornej klimatizačnej jednotky. Ďalším krokom je stiahnuť a nainštalovať aplikáciu do mobilného zariadenia a nakonfigurovať ju na spoluprácu s klimatizáciou. Aplikácia určená pre modul je k dispozícii na bezplatné stiahnutie z internetu, a to pre systémy Android aj iOS. Podrobne je to popísané v príručke priloženej ku klimatizačnej jednotke, v časti venovanej modulu Smart AC.

WIFI modul je zahrnutý v cene nástenných klimatizácií KAISAI a nevznikajú žiadne dodatočné náklady. Inštalácia modulu je jednoduchá a nevyžaduje si žiadne špeciálne nástroje.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tepelné čerpadlá (vzduch/vzduch) - nástenné klimatizácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: