Tepelné čerpadlo LG Therma V Monoblok R32 A+++

Kód: 255624/HM0 255624/HM1 255624/HM2 255624/HM3 Zvoľte variant
€5 293,11 €6 044,85 €6 142,68 €6 250,81 od €5 293,11 €4 374,47 bez DPH €4 995,74 bez DPH €5 076,60 bez DPH €5 165,96 bez DPH od €4 374,47 bez DPH
Na objednávku (3 týždne) Na objednávku (3 týždne) Na objednávku (3 týždne) Na objednávku (3 týždne) Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

 

Všetky TC dodávame na paletách,

aby sa zabránilo možnému poškodeniu počas prepravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Monoblokový systém LG Therma V HM071MR.U44 7kW  označovaný ako "Monoblock S" je nový model 2022.
Ide o 4. generáciu, ktorá má viacero vylepšení. V prvom rade je to zníženie hlučnosti, nový výparník Black Fin a mnohé ďalšie.

 

Grantový program:

 

SVT26613 ....HM091MR.U44
SVT26614 ....HM123MR.U34
SVT26615 ....HM143MR.U34
SVT26616 ....HM163MR.U34

 

Monoblok THERMA V R32 S je ďalšou generáciou radu monoblokov LG R32.

Ako naznačujú pojmy "tichý" a "najvyšší", môže sa pochváliť zníženou hladinou hluku a najlepším výkonom v rade THERMA V.

Spája vnútornú a vonkajšiu jednotku do jednej a je spojená s domom len vodovodným potrubím, čím sa eliminuje chladiaca práca. Okrem toho sú hydraulické komponenty, ako napríklad doskový výmenník tepla, expanzná nádoba, obehové čerpadlo, prietokomer, snímač tlaku, odvzdušňovací ventil a poistný ventil, pohodlne umiestnené vo vnútri jednotky. Monoblok S R32 poskytuje vynikajúci vykurovací výkon aj pri nízkych teplotách okolia a zároveň znižuje emisie uhlíka vďaka použitiu chladiva R32.

 

Cena zahŕňa monoblokovú vonkajšiu jednotku LG Therma V a káblový ovládač.


Monoblokové tepelné čerpadlá majú vonkajšiu jednotku pripojenú k vykurovaciemu systému domu priamo s vykurovacou vodou. V dome je nainštalovaný len ovládací panel a prípadný bivalentný zdroj tepla a zásobník teplej vody.

Prečo si vybrať tepelné čerpadlo LG?

Jedná sa o jedinečnú modernú technológiu, ktorá šetrí energiu a ľahko sa ovláda. Má vynikajúcu energetickú účinnosť a stály tepelný výkon aj pri nízkych teplotách.

 

Intuitívny ovládač

  • Nový moderný 4,3" farebný displej LCD
  • Kapacitné dotykové tlačidlá
  • Obsahuje teplotný senzor na snímanie teploty v referenčnej oblasti

Informácie sú reprezentované jednoduchou grafikou, ikonami a textom v českom jazyku.

Chladivo šetrné k životnému prostrediu

 Nový kompresor R1-Scroll

Vďaka ekologickému chladivu R32 má tepelné čerpadlo LG lepší tepelný výkon a nižšiu spotrebu energie na rekuperáciu tepla. Čerpadlo potom poskytuje vysoký výkon aj pri nižších vonkajších teplotách. Najnovšia generácia kompresorov LG výrazne posúva hranice. Stačí povedať: Tichšia prevádzka, ešte úspornejšia prevádzka, dlhšia životnosť. To je kompresor R1 Scroll!        

Automatické ovládanie ekvitermy

Ak používateľ zvolí tento režim, regulácia tepelného čerpadla automaticky nastaví svoj výkon, a tým aj teplotu vykurovacej vody v závislosti od vonkajšej teploty.

 

Nové budovy

Rekonštrukcia

Príďte k nám už vo fáze projektovania vášho domu, pomôžeme vám vybrať optimálny zdroj tepla a poradíme vám s najvýhodnejším napojením na vykurovací systém. Tepelné čerpadlá s chladivom R32 možno použiť v existujúcich domoch s podlahovým vykurovaním a novými radiátormi, ale aj v domoch s liatinovými radiátormi.        

Diaľkové ovládanie Smart ThinQ

Pomocou funkcie Smart ThinQ môžete svoje vykurovacie zariadenie ovládať na diaľku odkiaľkoľvek pomocou smartfónu so systémom Android alebo iOS. Aplikácia je veľmi jednoduchá a ponúka množstvo funkcií.

 

Funkcia "Anti-Legionella"

Baktérie Legionella sa bežne vyskytujú a množia v netesných potrubiach teplej vody, kotloch a klimatizáciách. Tepelné čerpadlo má integrovanú funkciu "Anti-Legionella", ktorá zabezpečuje, že systém raz týždenne automaticky ohreje zásobník vody na 70 °C, čím chráni celú vašu inštaláciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: