13 položek celkem
Snímek obrazovky 2022 08 16 123902
Tip
Kód: KO255222/1KS

V kategórii nájdete niekoľko druhov testov na COVID-19.

- Rychlý test na COVID-19 z moči
- Rychlý antigénní test na COVID-19
- Rychlý test protilátky IgM / IgG na COVDI-19

Rychlý test na COVID19 z moči. Výsledek do 10min. Sada testu na detekciu Covid-19 ze vzorků moči u jedinců podezřelých z nákazy koronavirem Covid-19 včetně virových nálož. Největší výhody našeho testu sú to, ako veľmi rýchlo ukazujú okamžitú virovú záťaž a rovnako predikujú klinický stav pacienta. PCR môže označiť pacienta iba za pozitívny alebo negatívny. Ale tento test môže byť pacientom, že ste klinicky dobre, zle, veľmi zlení. To je obrovská výhoda pre pacientov a lekára.

Rychlý antigénní test na AKUTNÍ infekci Covid-19 ze vzorků každý výtěr z nosohltanu. Test odhalí i bezpříznakové jedince na začiatku infekcie. Výsledek do 10 min. Rychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace povede ke snížení nákaz uvnitř hasičov a rodin. Hlavne povedzte k zníženiu ekonomických strát, ktoré spolu súvisia so zbytočnou nákazou celého pracoviska. Toto testovanie je jediná možnosť, ako rozoznat bezpříznakové (samozrejme i príznaky), skôr než predtým nakaziť.

Rychlý test protilátky Rychlý test na plnou z krve (prstu). Protilátky tvoria až 6. deň po prejavoch príznakov u stredných a ťažších priebehov infekcie. NESLOUŽÍ K DETEKCI INFEKCE na nasledujúci začiatok. Test IgG / IgM COVID-19 je laterální průtokový imunochromatografický test pre kvalitatívne detekcie anti-SARSCoV-2 IgG a IgM ze vzorků lidské plné krve, séra nebo plazmy. Test je veľmi jednoduchý a rýchly.

Mohlo by vás zajímat: Roušky | Respirátory | Teploměry | Ochranné pomůcky