TIGO - TS4-A-O

Kód: 255481
€78,72 –24 %
Tigo TS4 A O do 700W
€78,72 –24 % €59,15 €48,88 bez DPH
Skladom v centrálnom sklade
Možnosti doručenia

- Bezpečnostný systém vypnutia.
- Monitorovanie jednotlivých panelov
- Optimalizátor výkonu tieňovania

Detailné informácie

Podrobný popis

 Modul TIGO TS4-A-O funguje aj samostatne bez CCA+TAP v režime automatickej optimalizácie výkonu, ale strácate možnosť monitorovania a bezpečnosti.

 

TS4-A-O
Optimalizátor FV na úrovni panelu

TS4-A-O (optimalizácia) je kompletné pokročilé prídavné riešenie, ktoré pridáva lepšie funkcie k štandardným fotovoltaickým panelom pre vyššiu spoľahlivosť a výkon v oblasti tienenia. Zlepšite energetickú účinnosť modernizáciou nedostatočne výkonných FV systémov alebo pridaním inteligentných funkcií do nových inštalácií.

Je v súlade s požiadavkami NEC na rýchle vypnutie z roku 2017 a 2020. Prídavný modul TS4-A-O podporuje fotovoltické panely do 700 W.

Optimalizátor TIGO je určený na inštaláciu v tienistých oblastiach s menším odstupom. Vhodný pre solárne panely do 700 W.

Optimalizátor Tigo sa odporúča používať až od dĺžky reťazca 7 modulov. Je tiež potrebné vziať do úvahy, že pri uzatváraní viacerých strán strechy s rôznou orientáciou na reťazec by mala byť každá strana strechy obsadená minimálne 7 modulmi.

Dôležité je aj to, že zatienené moduly môžu byť bežne vybavené len optimalizátorom Tigo. To neplatí, ak sú 2 struny pripojené paralelne k vstupu MPPT pripojeného meniča. V tomto prípade musia byť všetky moduly vybavené optimalizátorom Tigo.
Používanie súpravy Tigo Cloud Connect sa nevyžaduje, ale odporúča sa vzhľadom na schopnosť spoločnosti Tigo učiť sa prostredníctvom modulu Cloud Connect.

 

Odkaz na výrobcu
https://cs.tigoenergy.com/product/ts4-a-o

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Optimizéry k fotovoltaickým panelom
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: