Kontakt pre veľkoobchodnú spoluprácu: +420 606 618 281
Slovenské firmy (platitelia) nakupujú bez DPH.

TIGO - TS4-A-O

Kód: 255481
Bestseller
€40,30 / ks €33,31 bez DPH
Skladom v centrálnom sklade

- Systém bezpečnostného vypnutia
- Monitorovanie jedného panelu
- Optimalizátor výkonu tienenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Modul TIGO TS4-A-O funguje aj samostatne bez CCA+TAP v režime automatickej optimalizácie výkonu, ale strácate možnosť monitorovania a bezpečnosti.

TS4-A-O
Optimalizátor FV na úrovni panela

TS4-A-O (optimalizácia) je kompletné pokročilé prídavné riešenie, ktoré pridáva lepšie funkcie k štandardným FV panelom na dosiahnutie vyššej spoľahlivosti a výkonu v oblasti tienenia. Zlepšite energetickú účinnosť modernizáciou nedostatočne výkonných FV systémov alebo pridaním inteligentných funkcií do nových inštalácií.

Splňte požiadavky na rýchle vypnutie podľa noriem NEC na roky 2017 a 2020. Prídavný modul TS4-A-O podporuje fotovoltické panely s výkonom do 700 W.

Optimalizátor TIGO je určený na inštaláciu v zatienených oblastiach so zníženým odstupom. Vhodný pre solárne panely s výkonom do 700 W.

Optimalizátor TIGO odporúčame používať až od reťazca s dĺžkou 7 modulov. Treba tiež vziať do úvahy, že pri ohraničení viacerých strán strechy s rôznou orientáciou k reťazcu by mala byť každá strana strechy obsadená minimálne 7 modulmi.

Dôležité je aj to, že optimalizátorom Tigo môžete bežne vybaviť len zatienené moduly. To neplatí, ak sú 2 stringy pripojené paralelne k vstupu MPPT pripojeného striedača. V tomto prípade musia byť všetky moduly vybavené optimalizátorom Tigo.
Použitie súpravy Tigo Cloud Connect sa nevyžaduje, ale odporúča sa vzhľadom na schopnosť Tigo učiť sa prostredníctvom modulu Cloud Connect.

Odkaz na výrobcu
https://cs.tigoenergy.com/product/ts4-a-o

Dodatočné parametre

Kategória: Optimizéry
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: