Kontakt pre veľkoobchodnú spoluprácu: +420 606 618 281
Slovenské firmy (platitelia) nakupujú bez DPH.

A-Z ROUTER SMART Master

Kód: AZT-SMART MASTER
€246,40 / ks €203,64 bez DPH
3 pracovné dni

A-Z ROUTER SMART master od A-Z TRADERS

Detailné informácie

Podrobný popis

Regulačná jednotka DRP-3SL obsahuje komunikačné, dohľadové a riadiace obvody spolu s výkonovými prvkami určenými pre jednofázové až trojfázové spotrebiče.

A-Z ROUTER SMART je nastaviteľný trojfázový regulátor vlastnej spotreby fotovoltaickej elektrárne (FVE), ktorý optimalizuje spotrebu elektriny vyrobenej FVE.

A-Z ROUTER SMART sa skladá z meracej jednotky DRP-3SM, ktorá je inštalovaná do rozvádzača, a bezdrôtovej regulačnej jednotky DRP-3SL, ktorá je inštalovaná na stenu.

Systém kontinuálne meria celkovú energetickú bilanciu objektu a zabráni tzv. prietoku energie z objektu do verejnej rozvodnej siete. Pretok energie je nežiaduci z ekonomického hľadiska prevádzky fotovoltaickej elektrárne, pretože sa jedná o vyrobenú energiu, ktorá namiesto efektívneho využitia v domácnosti bezplatne prúdi do siete.

Pre správnu funkciu A-Z ROUTER SMART je však nutné zaistiť dostatočnú akumulačnú kapacitu spotrebiča, ktorý prebytočnú energiu ukladá pre neskoršie využitie (napríklad zásobníkový ohrievač TÚV, kúrenie v bazéne, atď.).

Jednotka je vybavená aktívnym chladením, ktoré reaguje na zvýšenie teploty spínacích prvkov, a bezpečnostnými poistkami, ktoré chránia spotrebič pred prehriatím av prípade potreby ho odpoja. Výkonové spínače sú navrhnuté s možnosťou spínania v nule, čo minimalizuje rušenie. Pulzná regulácia pracuje asynchrónne, čo znižuje kmitanie napätia siete spôsobené spínaním záťaže. Riadenie jednotky je plne integrované s meracou jednotkou.

 

Vlastnosti

 • Trojfázové nepriame meranie veľkosti prúdu
  • Trojfázové priame meranie napätia pre každú meranú fáze nezávislý výpočet smeru prúdu a celkového výkonu
  • Nezávislé meranie v každej fáze zvyšuje presnosť regulácia pre systémy s nesymetrickými striedačmi
  • Regulácia prietoku prebieha nezávisle v každej fáze 
  • Vstup HDO na meracej jednotke spolu s nastavením umožňuje nútené zopnutie spotrebiča podľa požiadaviek užívateľa
  • Vstup MODE umožňuje prepínanie medzi dvoma scenármi (nastaveniami) zariadenia
  • Integrovaný modul reálneho času zálohovaný lítiovou batériou Bezdrôtové spojenie jednotiek urýchľuje inštaláciu a rozširuje možnosti umiestnenia

 

A-Z ROUTER SMART popis v meraní a mimo meranie

 

Inštalácia zariadenia je určená len preškoleným technikom s elektrotechnickým vzdelaním, vyhláškou č. 50/'1978 Zb. a so skúsenosťami s inštaláciami regulačnej techniky pre FVE.

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne regulátory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: