Kontakt pre veľkoobchodnú spoluprácu: +420 606 618 281
Slovenské firmy (platitelia) nakupujú bez DPH.

Wattrouter

WattRouter je regulátor, ktorý je určený na riadenie výroby a spotreby elektrickej energie v domácnostiach a prevádzkach vybavených fotovoltaickými panelmi . Je navrhnutý tak, aby maximalizoval využitie vyrábanej solárnej energie tým, že presmerováva prebytočnú energiu (ktorá by inak bola vpustená do siete alebo by bola nevyužitá) k spotrebičom, ktoré môžu túto energiu využiť, napr. na ohrev vody v bojleri.

Pre viac informácií kliknite tu

Najpredávanejšie

Snímek obrazovky 2023 05 24 005047
A-Z ROUTER SMART + příslušenství
Skladom (50 ks)
Kód: 261955
 
€787,57
(€650,88 bez DPH)
1 položiek celkom
Snímek obrazovky 2023 05 24 005047
€650,88 bez DPH
€787,57 / ks
Kód: 261955

Základné charakteristiky a funkcie wattroutera:

  1. Maximalizácia využitia solárnej energie: Namiesto toho, aby nechával prebytočnú solárnu energiu uniknúť do siete alebo ju nevyužíval, wattrouter môže túto energiu presmerovať k určeným spotrebičom, čím sa zvyšuje sebestačnosť domácnosti.

  2. Rôzne režimy riadenia: Užívateľ môže nastaviť rôzne režimy a priority pre jednotlivé spotrebiče, čo umožňuje flexibilné a efektívne riadenie energie.

  3. Komunikácia so striedačom: WattRouter často komunikuje s fotovoltaickým striedačom, aby získal informácie o aktuálnej produkcii a spotrebe energie, čo mu umožňuje rýchlo reagovať na zmeny.

  4. Rozhranie pre monitorovanie: Mnoho modelov wattroutera ponúka užívateľské rozhranie (často webové), kde môže užívateľ monitorovať aktuálnu výrobu, spotrebu, históriu a ďalšie relevantné údaje.

  5. Podpora viacerých spotrebičov: Niektoré verzie môžu riadiť energiu medzi viacerými spotrebičmi, čo umožňuje komplexnejšie a viac optimalizované riadenie domácností s mnohými energeticky náročnými spotrebičmi.

Wattroutery sa stali populárny v mnohých európskych krajinách, kde sa podporuje vlastná výroba a spotreba solárnej energie. Ich použitie môže priniesť úspory nákladov na energiu, znížiť závislosť na elektrickej sieti a zvýšiť celkovú efektivitu fotovoltaických inštalácií.